Golden Lady

 

Golden Lady Company to firma założona w roku 1967 w północnych Włoszech, a dokładniej w miejscowości Castiglione Della Stiviere. Golden Lady jest jednym z największych koncernów oraz liderem światowego rynku wyrobów pończoszniczych. Producent posiada swoje zakłady produkcyjne w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Produkuje głównie rajstopy, pończochy, podkolanówki, skarpetki, stopki, legginsy oraz bieliznę i odzież z najwyższej jakości przędz. W skład należących do tego koncernu firm wchodzą: Golden Lady, OMSA, SISI, Filodoro oraz Philippe Matignone.

Firma posiada ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji wyrobów pończoszniczych, które pozwala na wprowadzanie przez tę markę na rynek coraz to nowszych i nowatorskich rozwiązań i produktów. Głównym zadaniem i misją marki jest dostarczenie wszystkim kobietom produktów najwyższej jakości. Golden Lady z roku na rok podnosi poprzeczkę oferowanych produktów poprzez dbałość o dobór odpowiednich materiałów, zadbanie o wysoką jakość detali oraz zagwarantowanie prestiżu włoskiego stylu. Marka posiada nowoczesny park maszynowy oraz inwestuje w badania na rzecz rozwoju technologicznego całego koncernu. Dzięki temu firma dysponuje dużą przewagą nad konkurencją.

Baleriny GOLDEN LADY  Mikrofibra 6Q Baleriny GOLDEN LADY Mikrofibra 6Q
Producent: GOLDEN LADY
Cena: 11,39 zł (netto: 9,26 zł )
Baleriny GOLDEN LADY 2-pak Bawełniane 6N Baleriny GOLDEN LADY 2-pak Bawełniane 6N
Producent: GOLDEN LADY
Cena: 22,69 zł (netto: 18,45 zł )
Baleriny GOLDEN LADY 2-pak Bawełniane 6P Baleriny GOLDEN LADY 2-pak Bawełniane 6P
Producent: GOLDEN LADY
Cena: 23,69 zł (netto: 19,26 zł )
Rajstopy GOLDEN LADY Lycra CIAO  40 den Rajstopy GOLDEN LADY Lycra CIAO 40 den
Producent: GOLDEN LADY
Cena: 10,39 zł (netto: 8,45 zł )
Rajstopy GOLDEN LADY Lycra VELY 15 Den Rajstopy GOLDEN LADY Lycra VELY 15 Den
Producent: GOLDEN LADY
Cena: 7,35 zł (netto: 5,98 zł )

PHU "VIP" PIOTR KWAŚNICKI | ul. Szajnochy 3 | 85-738 Bydgoszcz | woj. kujawsko-pomorskie | tel. 510 721 025 | e-mail: phuvip@wp.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl