Rajstopy INEZ OLESSA Stretch 15 Den
Ładuję stany magazynowe...
Opis
Rajstopy INEZ OLESSA Stretch 15 Den
Rajstopy damskie ze stretchu 15 Den ze wzmocnioną częścią górną i palcową.
Rajstopy Stretch Olessa 15 Den firmy INEZ
Cienkie rajstopy Olessa 15 Den marki Inez to propozycja na upalne dni dla kobiet pragnących podkreślić swoją kobiecość. Wykonane są z wysokiej jakości nici, aby zapewnić najwyższą jakość, wygodę i doskonały wygląd. Głównymi składnikami rajstop są poliamid i elastan. Dzięki temu rajstopy są elastyczne i doskonale dopasowują się do nogi. Gładkie, klasyczne rajstopy w polecanych odcieniach są ponadczasowe, to zawsze trafny wybór. Spełniają oczekiwania każdej kobiety i pasują do wielu stylizacji.
Rajstopy to niezbędny element garderoby każdej kobiety.
Pasuje do każdego stylu, zarówno eleganckiego, jak i casualowego.
Jako producent rajstop damskich INEZ oferuje szeroką gamę rajstop od delikatnego prześwitującego modelu 8 DEN po w pełni kamuflażowy model 100 Den. Dzięki temu asortymentowi możemy dostosować nasze produkty do pory roku i sytuacji. Do letnich i biznesowych stylizacji odpowiednie są modele o grubości 8, 15 i 20 Den, natomiast w chłodne pory roku warto wybierać grubsze modele ( 40, 60 i 100 Den).
Cechy główne
- Wykonane z rozciągliwego materiału
- Wzmocniona część górna i palce
- Wykonane z włoskich surowców
Kupuj w sprawdzonym miejscu
Najtańsza Hurtownia Bydgoszcz – PHU VIP oferuje szeroki wybór wysokiej jakości rajstop idealnych dla kobiet szukającej komfortu i stylu. Jako Hurtownia Internetowa i Stacjonarna oferujemy szeroki asortyment produktów INEZ, gwarantując atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień. Spójrz na pozostałe produkty w naszej hurtowni internetowej, a na pewno znajdziesz więcej produktów, które Ci odpowiadają!
Produkt dostępny w ofercie phuvip.pl – hurtowni rajstop, skarpet i bielizny. Sprzedaż hurtowa w cenach fabrycznych producentów, minimalna wartość całego zamówienia 200 zł.
Skład:
- Poliamid 96%
- Elastan 4%
TABELA ROZMIARÓW:
| Rozmiar | 2-M | 3-L | 4-XL | 5-XXL |
| Wzrost | 158-164 | 164-170 | 170-176 | 170-176 |
| Obwód bioder | 100-112 | 104-116 | 108-120 | 120-128 |
Informacje szczegółowe
| opakowanie | sztuka |
| Nie czyścić chemicznie | Tak |
| Nie prasować | Tak |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | Nie |
| Nie używać wybielaczy | Tak |
| Nie używać wybielaczy z chlorem | Nie |
| Prać ręcznie | Nie |
| Prać w 30 stopniach | Nie |
| Prać w 40 stopniach | Tak |
| Suszyć w niskiej temperaturze | Nie |
| Suszyć w pozycji pionowej | Tak |
| Suszyć w pozycji poziomej | Nie |
| Prać delikatnie w 40 stopniach | Nie |
| Prasować w temperaturze 110 stopni | Nie |
| wyprodukowano w kraju | Polska |
Nowości
