Rajstopy GABRIELLA CLASSIC Lycra 15 Den 104

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Jakość produktu: Pierwsza
Cena: 7,95 zł 7.95}
Cena netto: 6,46 zł
Zamówienie hurtowe:

Ładuję stany magazynowe...

Opis

RAJSTOPY GABRIELLA CLASSIC 15 DEN 104

 

Rajstopy Gabriella Classic 15 Den – Hurtownia Rajstop Online

Rajstopy cienkie marki Gabriella Classic 15 Den otulają nogi delikatną, miękką tkaniną, łącząc elegancję z codzienną wygodą. Produkt idealnie sprawdzi się w sprzedaży hurtowej dla sklepów i butików, poszukujących klasycznych rajstop najwyższej jakości.

 

Klasyczne i Gładkie – Idealne do Każdej Stylizacji

Gładkie rajstopy 15 Den sprawdzą się zarówno w codziennych, jak i eleganckich stylizacjach. Dzięki wzmocnieniom w części majtkowej i palcowej, rajstopy są bardziej odporne na uszkodzenia i idealnie dopasowują się do sylwetki. Płaski szew w części majteczkowej sprawia, że rajstopy są niewidoczne nawet pod obcisłym ubraniem.

 

Precyzja Wykonania i Komfort

Rajstopy damskie Gabriella Classic 15 Den zostały wykonane z dużą precyzją. Dodatek elastycznych włókien Lycra gwarantuje idealne dopasowanie do ciała, a grubość 15 Den subtelnie zakrywa nogi. Produkt dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej: od klasycznej czerni (nero), przez odcienie nude (melissa, nocciola, sable, caramel, opal), po granat, grafit, gałkę muszkatołową i elegancką biel (bianco).

 

Wskazówka Modowa

Rajstopy Classic 15 Den to niezastąpiony dodatek zarówno w życiu codziennym, jak i w stylizacjach na specjalne okazje. W ofercie hurtowej PHU VIP Bydgoszcz znajdziesz produkty, które zadowolą każdą klientkę ceniącą klasykę i wygodę.

 

Charakterystyka Produktu:

  • Rajstopy cienkie, klasyczne

  • Rajstopy gładkie 15 Den

  • Wzmocniona część majtkowa i palcowa

  • Płaski szew, niewidoczny pod ubraniem

  • Dodatek elastycznych włókien Lycra

  • Wyprodukowano w Polsce

 

Kupuj w sprawdzonym miejscu

Najtańsza Hurtownia Bydgoszcz – PHU VIP oferuje szeroki wybór wysokiej jakości rajstop idealnych dla kobiet szukającej komfortu i stylu. Jako Hurtownia Internetowa i Stacjonarna oferujemy szeroki asortyment produktów Gabriella, gwarantując atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień. Spójrz na pozostałe produkty w naszej hurtowni internetowej, a na pewno znajdziesz więcej produktów, które Ci odpowiadają!

Produkt dostępny w ofercie phuvip.pl – hurtowni rajstop, skarpet i bielizny. Sprzedaż hurtowa w cenach fabrycznych producentów, minimalna wartość całego zamówienia 200 zł.


Skład: 
  • Poliamid 90%
  • Elastan 10%
 
Tabela rozmiarów
    Wzrost Obwód bioder
 XS 1  152-158 84-88
S 2 158-164 88-98
M 3 164-170 96-108
L 4 170-176 106-120
XL 5 176-182 112-128
 

Informacje szczegółowe

opakowanie sztuka
Nie czyścić chemicznie Tak
Nie prasować Tak
Nie suszyć w suszarce bębnowej Tak
Nie używać wybielaczy Tak
Nie używać wybielaczy z chlorem Nie
Prać ręcznie Tak
Prać w 30 stopniach Nie
Prać w 40 stopniach Tak
Suszyć w niskiej temperaturze Nie
Suszyć w pozycji pionowej Tak
Suszyć w pozycji poziomej Nie
Prać delikatnie w 40 stopniach Nie
Prasować w temperaturze 110 stopni Nie
wyprodukowano w kraju Polska

Produkty powiązane

PHU "VIP" PIOTR KWAŚNICKI | ul. Szajnochy 3 | 85-738 Bydgoszcz | woj. kujawsko-pomorskie | tel. 510 721 025 | e-mail: phuvip@wp.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl