Regulamin

Regulamin Hurtowni Internetowej PHU VIP określa zasady składania zamówień.

WARUNKI OGÓLNE, WARUNKI ZAMAWIANIA:

 1. Właścicielem Hurtowni Internetowej PHU VIP jest firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "VIP" Piotr Kwaśnicki z siedzibą w Bydgoszczy mieszczącą się przy ul.Szajnochy 3.
 2. Telefon: (52) 342-95-65, kom. 510 721 025 , NIP: 554-102-38-31
 3. Zamówienia na produkty można składać za pośrednictwem strony www znajdującej się pod adresem http://www.phuvip.pl, Tel./Fax (52) 342 95 65 , kom. 510 721 025 , przedstawicieli handlowych lub osobiście w siedzibie firmy.
 4. Zamówienia ze strony WWW są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.
 5. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 6. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia i wystawienia Faktury Vat jest podanie danych w systemie Hurtowni Internetowej. Podanie numeru telefonu, NIP firmy  zamawiającego oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną.
 7. Zamówienia potwierdzone do realizacji, zgodne z regulaminem hurtowni nie mogą być anulowane.
 8. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę hurtowni, zamówienie takie może zostać anulowane przez hurtownię. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 9. Zamówiony towar będzie dostarczany przesyłką kurierską lub Paczkomaty InPost. Możliwy odbiór osobisty w siedzibie firmy.
 10. Minimalna wartość zamówienia to 100 zł.
 11. Ceny w Hurtowni Internetowej VIP wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę hurtowni bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.
 12. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 13. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu.
 14. Zamówienia są realizowane na terytorium Polski i krajów UE z uwzględnieniem dodatkowych kosztów transportu według stawek firmy kurierskiej.
 15. W przypadku wyboru sposobu płatności "przelew", towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.
 16. W Hurtowni Internetowej VIP istnieją rabaty do 10% (rabaty specjalne dla hurtowni) i wydłużone terminy płatności ustalane indywidualnie dla każdego klienta.
 17. Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:
 18. Przedmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
 19. Rozliczenia płatności online przeprowadzane będą przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)

  Nazwa banku: ING BANK ŚLĄSKI S.A.
  Numer konta: 56 1050 1139 1000 0092 1852 8439
  Tytuł przelewu: Zapłata za ... (nr zamówienia + data)

Złożenie zamówienia w Hurtowni Internetowej VIP oznacza akceptację postanowień regulaminu i polityki prywatności.