Informujemy, że na produkty marek Gatta oraz Wola obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości -7% (netto).

GATTA

WOLA

Panie spodziewające się dziecka potrzebują specjalnej odzieży, która zapewni im odpowiednią wygodę podczas dziewięciu wyczerpujących miesięcy, gdy maluch rozwija się w ich łonie. W przypadku koszulek istotne jest, aby były one dłuższe i w pełni zakrywały zaokrąglony brzuszek. Gdy mowa o spodniach, najlepiej jest decydować się na modele z podwyższanym, elastycznym stanem, który podtrzyma ciężar rozwijającego się maleństwa. Rajstopy ciążowe powinny mieć natomiast specjalnie skonstruowaną część majtkową, tak, aby podtrzymać brzuch od dołu i nie powodować żadnego nacisku. W tym celu do rajstop dodaje się bezszwową gumkę oraz lekko poszerzoną część brzuszną, dzięki czemu przyszła mama może czuć się w pełni komfortowo.

W naszej ofercie znaleźć można również ciążowe leginsy które podobnie jak inna tego rodzaju bielizna, skonstruowane są tak, aby nie uciskać brzucha, a lekko go podtrzymywać. Elastyczny materiał działa w tym przypadku poniekąd jak szeroki pas podtrzymujący, odciążając zmęczoną dodatkowym ciężarem przyszłą mamę.

PHU "VIP" PIOTR KWAŚNICKI | ul. Szajnochy 3 | 85-738 Bydgoszcz | woj. kujawsko-pomorskie | tel. 510 721 025 | e-mail: phuvip@wp.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl