Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
x
INTERNETOWA HURTOWNIA
RAJSTOP, BIELIZNY, SKARPET
StrzałkaWartość: 0.00 zł
StrzałkaRabat 5% od 500zł
INTERNETOWA HURTOWNIA
RAJSTOP, BIELIZNY, SKARPET

Witamy na stronie Internetowej Hurtowni rajstop, skarpet i bielizny  "VIP". Przed rozpoczęciem zakupów proszę zapoznać się z regulaminem.

Zmień widok:

Legginsy GATTA Microfibra 100 den

Leggingsy 100 Leggingsy damskie, wykonane z przędzy typu elastan, matowe bez zaznaczonej części majteczkowej.

cena: 9.72 zł

Legginsy MONA "MELANGE" 40 den

Legginsy MONA "MELANGE" 40 den

cena: 7.47 zł

Leggins ANNES "GIZA" 90 den 3D

Leggingsy ANNES  "GIZA"  90 den  3D Eleganckie i superkryjące elasyczne leggigsy wykonane z przędzy microfibra 3D. Wykonane w technologii bezszwowej zapewniają idealne przyleganie na całej...

cena: 23.60 zł

Leggins ANNES "KAYA" 90 den 3D

Kaya Eleganckie i super kryjące elastyczne leggingsy wykonane z przędzy microfibra (3D). Wyprodukowane w technologii bezszwowej zapewniają idealne przyleganie na całej powierzchni nóg.

cena: 25.30 zł

Leggins ANNES "ELLI" 90 den 3D

Elli Eleganckie i superkryjące elastyczne leggingsy wykonane z przędzy mikrofibra (3D). Wyprodukowane w technologii bezszwowej zapewniają idealne przyleganie na całej powierzchni nóg.  

cena: 21.00 zł

Leggins ANNES "LARA" 90 den 3D

Eleganckie i superkryjące elasyczne leggigsy wykonane z przędzy microfibra 3D. Wykonane w technologii bezszwowej zapewniają idealne przyleganie na całej powierzchni nóg. Sklad: 92% Poliamid, 8% Elastan

cena: 19.15 zł

Newsletter