Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
x
INTERNETOWA HURTOWNIA
RAJSTOP, BIELIZNY, SKARPET
StrzałkaWartość: 0.00 zł
StrzałkaRabat 5% od 500zł
INTERNETOWA HURTOWNIA
RAJSTOP, BIELIZNY, SKARPET

Witamy na stronie Internetowej Hurtowni rajstop, skarpet i bielizny  "VIP". Przed rozpoczęciem zakupów proszę zapoznać się z regulaminem.

Zmień widok:

Rajstopy ANNES "ANGELINA" Kabaretki Duże Oczka

Rajstopy typu kabaretka, bez szwów, bezmajtkowe, z klinem bawełnianym, bez wzmocnień na palcach.  

cena: 10.95 zł

Rajstopy MONA Kabaretki "RETE"

Rajstopy MONA Kabaretka "RETE" Rajstopy z Lycrą o wzorze z siateczki typu KABARETKA . Wygodne, elastyczne i przewiewne, powodują przyjemne uczucie lekkości. Góra wykończona szeroką gumką.

cena: 8.00 zł

Rajstopy GATTA Wzór 20 den "CHIARA"

Chiara Rajstopy damskie z wyhaftowanym szewkiem wykonane z przędzy typu Lycra oplatana, przezroczyste, matowe z częścią majteczkową typu "bikini".

cena: 8.91 zł

Rajstopy ANNES "SHAKIRA" Kabaretki Małe Oczko

Rajstopy typu kabaretka, bez szwów, bezmajtkowe, z klinem bawełnianym, bez wzmocnień na palcach.

cena: 8.19 zł

Rajstopy GABRIELLA Wzór "VALERY"

Ekskluzywne,fantazyjne rajstopy wykonane z włókna LYCRA podwójnie oplecionego jedwabiem poliamidowym,łączonego z mikrofibrą.Bez wydzielonej części majteczkowej,z bawełnianym klinem,szyte płaskim szwem.

cena: 13.78 zł

Rajstopy GABRIELLA Wzór "DEMI"

Ekskluzywne fantazyjne rajstopy wykonane z włókna Lycra podwójnie oplecionego jedwabiem poliamidowym. Bez wydzielonej części majteczkowej, z bawełnianym klinem, szyte płaskim szwem.

cena: 12.93 zł

Newsletter